Zpět

 

Po loňském chvalozpěvu Jitky na tento cykloorienťák a po katastrofě na BA08 jsme využili nabídky a jeli se podívat do šluknovského výběžku, kde se jel již 2. ročník.

______________________________________________________________

Míla se pochlapil:

Skvělá projížďka (Jitko, Filipe díky za pozvání), příjemný večer, jenom ta abstinence mne teď trochu mrzí.

Jednoznačně již nejsme závodnické typy, já jsem si to opět skvěle užíval kochal se krajinou, až jsme několikrát zabloudily a umožnily tak návrat Bartošákům na post týmové jedničky.

To by bylo nefér shodit takto výkon Michala a Alenky, máte můj obdiv, skvělý výkon. Že dostaneme takovou kládu, jsem nepočítal. Asi budeme muset začít trénovat, abychom se mohli na trati znovu trápit a honit závěrečné minuty.

Jinak komorní prostředí (co do počtu závodníků) způsobovalo, že v závěru závodu jsme takřka nikoho nepotkávali. Příjemné prostředí Šluknovského výběžku nám umožnilo seznámit se s tímto krajem, který vyvolával obdiv k prvorepublikovému životu v tomto koutu země. Decentní večer prošpikován neotřelými texty písní Hustého Wimpy byl pro mne trochu utrpení, sám střízliv mezi vaší posilněnou náladou. I cesta domů proběhla bez újmu i při počtu 7 dospělých pasažérů v Octavii (holt Škoda je vůz lidový). Zbývá tedy konstatovat jenom, zima mohla být menší, gratulace vítězům, čest nám zúčastněným a někdy v Lipové u Šluknova nashledanou.

P.S.: Kurně ještě mne bolí nohy a už je tu vrchol naší cyklistické sezóny, prestižní,  bezkonkurenční a jedinečný závod B40 - 2008.

Tak Ahoj ve Výprachticích.

Míla Ratman

______________________________________________________________

Já přikládám mapu našeho putování.

Výsledky našich účastí v závodech.

Na rozdíl od všech ostatních závodů nemáme žádnou fotku z průběhu, což je ale bohatě kompenzováno fotkami z večerní kulturní akce. Jak je vidět, nikdo nejel na krev a po mnoha ujetých kilometrech a nastoupaných metrech nám zbylo ještě dostatek sil pro večerní kulturní zážitek. Vědět, že nás od bedny bude dělit jen jedno místo, asi bych šlapal rychleji. Nicméně s umístěním jsem naprosto spokojený - výsledky zde.

Pár fotek se dá nalézt na stránkách pořadatelů - zde, zde, zde a zde (za povšimnutí stojí především to, kolik sil zbylo Aleně) a pár jsem jich vystavil zde.

Tak za rok zase?

 

Později Filip poslal:

Ahoj,

Nás s Janou jsem tam teda našel, Fotky Čenda, 0827, 0852, 0853, 0865, 0867, 0868 a 0869.

Asi jsme nejvíc fotogeničtí:)

Filip

Video z 60-ti bodové kontroly zde.

Alena mě alespoň vyfotila na mobil.

Byl jsem takový dobrák, že jsem to přitáhl blíže ke břehu.

Zpět