Zpět

Jitčino hodnocení VIPrahlý Bajkonur 08:

Do  závodní sezóny 2008 jsme vstoupili 8. května na zatím moc neprofláknuté akci VIPrahlý Bajkonur –link na

http://www.viprahlo.snadno.eu/VIPrahly_BAJKonur_08.html

Klady tohoto podniku:

    - Nebylo to daleko  - Psáry u  Prahy

    - Nebylo to dlouhý  - jen 4 hodiny

    - Nebylo to složitý  - všechny kontroly jednotně po 5 bodech

V kategorii mixy bez rozdílu věku jsme obsadili 20. místo z 32., přijeli jsme 20 min před limitem, najeli jen 35 km, nastoupali necelých 700 výškových a přivezli 55 bodů (ze 100 možných). Pro úplnost - zabloudili jsme jen jednou, taktika “každý svou mapu“ se jednoznačně osvědčila. Organizace akce byla OK - i to krásné počasí snad měli objednané :-)

Takže celkové hodnocení: PRIMA AKCE. Pokud nebude jó hnusně, zkusíme i další závod VIPklubu, který se koná každoročně na Dušičky a má příznačný název VIPrahlé duše.

Výsledky zde.

 

 

Dalším zaznamenání hodným cyklistickým zářezem byl tuto sobotu výšlap na Ještěd. Tolikrát už jsem se vytahovala, že tam vyjedu, nezbývalo tedy než převést slova v činy. Když jsme se scházeli na parkovišti v Horním Hanychově, byla ve mě malá duše. Co když to skončí ostudou a já budu muset sesednout a tlačit?? No naštěstí pravidelná pondělní tortura na spinningu vydala své plody, kopec nebyl ani tak strmý, ani tak dlouhý jak jsem si myslela, a za hoďku jsme byli nahoře. Bylo to rovných 7 km a 450m výškových, vrcholové pivo nám jaxepatří chutnalo, protože i nahoře bylo okolo 30°C. Celkové hodnocení: krátký výlet po obědě J.

 

Zpět